Śruba z uchem. Łańcuchy mocujące

Mocowanie ładunków w drogowym transporcie to dobre wykorzystanie właściwości pojazdów, a również wykorzystanie środków mocujących. Jakiego rodzaju są najbardziej popularne oraz pomocne?

Przede wszystkim pasy, lecz mogą być jedynie w takim przypadku wykorzystywane gdy są nieuszkodzone oraz mają czytelną etykietę- Sprawdź na stronie: http://www.protect-vehicle.eu

Tam właśnie znajduje się bardzo dużo niezbędnych oznaczeń. Pamiętajmy, że na etykiecie musi być podana norma EN 12195-2, bo to oznacza, iż producent potwierdza zgodność z jej wymaganiami. Następne normy nie oferują właściwej jakości takich pasów. Łańcuchy mocujące eogniwa.pl muszą spełniać wymagania normy EN 818-2, a elementy łączące oraz skracające powinny mieć urządzenie ubezpieczające przed rozpięciem.

Drążki pozwalają na szybki oraz komfortowy podział ładunkowej powierzchni, co więcej mogą być używane w pionie i poziomie wewnątrz pojazdów między sztywnymi powierzchniami, takie jak chłodnie, naczepy zamknięte i tym podobne. Bardzo często tego rodzaju zakończenia są obustronnie gumowe albo posiadają antypoślizgowe stopki. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest też siatka, rozróżnić jesteśmy w stanie dwa modele zabezpieczeń siatkami. Jedna z nich to zabezpieczenie przestrzeni ładowni, następna zabezpieczenie ładunku dzięki okryciu i dociskowi- http://protect-vehicle.eu

Pierwszy model znajduje zastosowanie przy przewozie ładunków sypkich w kontenerach otwartych albo pojazdach o otwartej przestrzeni ładunkowej. Ich plusem jest możliwość używania w samochodach różnego typu i różnych producentów, a również szybkie oraz proste mocowanie za pomocą pasów mocujących. Pamiętajmy jednakże, aby taki sprzęt zakupować w specjalistycznych sklepach, w których kupimy i pozostałe niezbędne elementy, jak śruba z uchem, eogniwa.pl jaka przydaje się do wielu zadań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *